Mobilya Dekorasyon

Beykoz Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Beykoz Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Perde Korniş Montaj Ustası / İstanbul
Yetkili: Tesisatçı Emin UstaTelefon: 0216 415 20 58  Gsm: 0533 505 88 58

Beykoz Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

beykoz perde montajı, beykoz perde montaj ustası, beykoz korniş montajı, beykoz korniş montaj ustası, beykoz pencere perde montajı ustası, beykoz pencere kornişi ustası, beykoz pencere perde korniş montajı ustası, korniş montajı, korniş takma ustası

Beykoz Korniş Takma Korniş Montajı Ustası
Fiyat:0TL
Kategori: Perde Korniş Montaj Ustası
İlan Tarihi: 5.1.2020 12:53:03
Yetkili: Tesisatçı Emin Usta
Adres: Yukarı Dudullu Kartalbaba Sokak No:11/5 Ümraniye / İstanbul
Şehir: İstanbul
(!)Sorun Bildir
İlan Detayı:Beykoz Korniş Takma Montaj Ustası
Beykoz Korniş montajı ustası Beykoz pencere kornişi takma, Beykoz ve İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyor. Korniş montajı veya diğer perde sistemlerinin montaj işlerini yaptırmak için şimdi telefon edebilirsiniz. Kaç metre korniş lazımsa malzemeleri getiriyoruz ve yapılan metraj kadar korniş ücreti alıyoruz. Beykoz Korniş Montaj ustası aynı zamanda eski kornişlerinizi söküp yeni korniş montajı hizmeti de vermektedir. Plastik kornişler zamanla özelliğini kaybedip kırıldığı için değiştirilmesi gerekiyor.

Beykoz Korniş Montajı ve Beykoz Korniş Takma

Korniş, tül ve kumaş perde asmak amacıyla kullanılan perde rayı profilidir. Perdenin asılacağı kornişin kalitesi, modeli, çeşidi ve montajı son derece önemlidir. Doğru ve kaliteli korniş deneyimli, işini bilen ustalar tarafından monte edildiği taktirde uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Böylelikle ev ekonomisinde de uzun vadede tasarruf sağlanır.

Düz PVC kornişler, dekoratif kornişler her türlü korniş çeşitlerinin montajını yapıyoruz. Kartonpiyerli PVC kornişler kullanarak çok daha güzel görünüm elde edebilirsiniz. Beykoz korniş Perde montaj ustası bir telefon ile hizmetinizde. Beykoz Korniş montaj ustası servisimize bugün ya da yarın ya da istediğiniz gün için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İlana Özel İletişim Bilgileri

Beykoz Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Web Sitesi: Tesisatçı Ustası
Kategori: Perde Korniş Montaj Ustası
İçerik Sayfası: Beykoz Korniş Takma Korniş Montajı Ustası
Kodu: 4558
Tesisatçı Emin Usta


Mesaj Formu

İsim Soyisim:

E-mail:

Telefon:

Şehir:

Mesajınızın Konusu:

Mesajınız:


Değiştir

Etiketler: beykoz perde montajı   beykoz perde montaj ustası   beykoz korniş montajı   beykoz korniş montaj ustası   beykoz pencere perde montajı ustası   beykoz pencere kornişi ustası   beykoz pencere perde korniş montajı ustası   korniş montajı   korniş takma ustası