Mobilya Dekorasyon

Maltepe Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Maltepe Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Perde Korniş Montaj Ustası / İstanbul
Yetkili: Tesisatçı Emin UstaTelefon: 0216 415 20 58  Gsm: 0533 505 88 58

Maltepe Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

maltepe perde montajı, maltepe perde montaj ustası, maltepe korniş montajı, maltepe korniş montaj ustası, maltepe pencere perde montajı ustası, maltepe pencere kornişi ustası, maltepe pencere perde korniş montajı ustası, korniş montajı, korniş takma ustası

Maltepe Korniş Takma Korniş Montajı Ustası
Fiyat:0TL
Kategori: Perde Korniş Montaj Ustası
İlan Tarihi: 30.12.2019 00:30:54
Yetkili: Tesisatçı Emin Usta
Adres: Yukarı Dudullu Kartalbaba Sokak No:11/5 Ümraniye / İstanbul
Şehir: İstanbul
(!)Sorun Bildir
İlan Detayı:Maltepe Korniş Takma Montaj Ustası
Maltepe Korniş montajı ustası Maltepe pencere kornişi takma, Maltepe ve İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyor. Korniş montajı veya diğer perde sistemlerinin montaj işlerini yaptırmak için şimdi telefon edebilirsiniz. Kaç metre korniş lazımsa malzemeleri getiriyoruz ve yapılan metraj kadar korniş ücreti alıyoruz. Maltepe Korniş Montaj ustası aynı zamanda eski kornişlerinizi söküp yeni korniş montajı hizmeti de vermektedir. Plastik kornişler zamanla özelliğini kaybedip kırıldığı için değiştirilmesi gerekiyor.

Maltepe Korniş Montajı ve Maltepe Korniş Takma

Korniş, tül ve kumaş perde asmak amacıyla kullanılan perde rayı profilidir. Perdenin asılacağı kornişin kalitesi, modeli, çeşidi ve montajı son derece önemlidir. Doğru ve kaliteli korniş deneyimli, işini bilen ustalar tarafından monte edildiği taktirde uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Böylelikle ev ekonomisinde de uzun vadede tasarruf sağlanır.

Düz PVC kornişler, dekoratif kornişler her türlü korniş çeşitlerinin montajını yapıyoruz. Kartonpiyerli PVC kornişler kullanarak çok daha güzel görünüm elde edebilirsiniz. Maltepe korniş Perde montaj ustası bir telefon ile hizmetinizde. Maltepe Korniş montaj ustası servisimize bugün ya da yarın ya da istediğiniz gün için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İlana Özel İletişim Bilgileri

Maltepe Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Web Sitesi: Tesisatçı Ustası
Kategori: Perde Korniş Montaj Ustası
İçerik Sayfası: Maltepe Korniş Takma Korniş Montajı Ustası
Kodu: 4562
Tesisatçı Emin Usta


Mesaj Formu

İsim Soyisim:

E-mail:

Telefon:

Şehir:

Mesajınızın Konusu:

Mesajınız:


Değiştir

Etiketler: maltepe perde montajı   maltepe perde montaj ustası   maltepe korniş montajı   maltepe korniş montaj ustası   maltepe pencere perde montajı ustası   maltepe pencere kornişi ustası   maltepe pencere perde korniş montajı ustası   korniş montajı   korniş takma ustası