Mobilya Dekorasyon

Sultanbeyli Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Sultanbeyli Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Perde Korniş Montaj Ustası / İstanbul
Yetkili: Tesisatçı Emin UstaTelefon: 0216 415 20 58  Gsm: 0533 505 88 58

Sultanbeyli Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

sultanbeyli perde montajı, sultanbeyli perde montaj ustası, sultanbeyli korniş montajı, sultanbeyli korniş montaj ustası, sultanbeyli pencere perde montajı ustası, sultanbeyli pencere kornişi ustası, sultanbeyli pencere perde korniş montajı ustası, korniş montajı, korniş takma ustası

Sultanbeyli Korniş Takma Korniş Montajı Ustası
Fiyat:0TL
Kategori: Perde Korniş Montaj Ustası
İlan Tarihi: 30.12.2019 00:36:06
Yetkili: Tesisatçı Emin Usta
Adres: Yukarı Dudullu Kartalbaba Sokak No:11/5 Ümraniye / İstanbul
Şehir: İstanbul
(!)Sorun Bildir
İlan Detayı:Sultanbeyli Korniş Takma Montaj Ustası
Sultanbeyli Korniş montajı ustası Sultanbeyli pencere kornişi takma, Sultanbeyli ve İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyor. Korniş montajı veya diğer perde sistemlerinin montaj işlerini yaptırmak için şimdi telefon edebilirsiniz. Kaç metre korniş lazımsa malzemeleri getiriyoruz ve yapılan metraj kadar korniş ücreti alıyoruz. Sultanbeyli Korniş Montaj ustası aynı zamanda eski kornişlerinizi söküp yeni korniş montajı hizmeti de vermektedir. Plastik kornişler zamanla özelliğini kaybedip kırıldığı için değiştirilmesi gerekiyor.

Sultanbeyli Korniş Montajı ve Sultanbeyli Korniş Takma

Korniş, tül ve kumaş perde asmak amacıyla kullanılan perde rayı profilidir. Perdenin asılacağı kornişin kalitesi, modeli, çeşidi ve montajı son derece önemlidir. Doğru ve kaliteli korniş deneyimli, işini bilen ustalar tarafından monte edildiği taktirde uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Böylelikle ev ekonomisinde de uzun vadede tasarruf sağlanır.

Düz PVC kornişler, dekoratif kornişler her türlü korniş çeşitlerinin montajını yapıyoruz. Kartonpiyerli PVC kornişler kullanarak çok daha güzel görünüm elde edebilirsiniz. Sultanbeyli korniş Perde montaj ustası bir telefon ile hizmetinizde. Sultanbeyli Korniş montaj ustası servisimize bugün ya da yarın ya da istediğiniz gün için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İlana Özel İletişim Bilgileri

Sultanbeyli Korniş Takma Korniş Montajı Ustası

Web Sitesi: Tesisatçı Ustası
Kategori: Perde Korniş Montaj Ustası
İçerik Sayfası: Sultanbeyli Korniş Takma Korniş Montajı Ustası
Kodu: 4565
Tesisatçı Emin Usta


Mesaj Formu

İsim Soyisim:

E-mail:

Telefon:

Şehir:

Mesajınızın Konusu:

Mesajınız:


Değiştir

Etiketler: sultanbeyli perde montajı   sultanbeyli perde montaj ustası   sultanbeyli korniş montajı   sultanbeyli korniş montaj ustası   sultanbeyli pencere perde montajı ustası   sultanbeyli pencere kornişi ustası   sultanbeyli pencere perde korniş montajı ustası   korniş montajı   korniş takma ustası